,

Картонска кутија за чаша GIFTY


-картонска кутија за складирање на една чаша

-со прозорче на едниот агол

-бела боја

-Картонска кутија за чаша GIFTY

Шифра: 2465 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Картонска кутија за чаша GIFTY”

Сеуште нема коментар за овој производ