Калкулатор KENKO KK-82MS


-10 +2 знаци на дисплеј

-дисплејот прикажува два реда

-стандардни и дополнителни математички функции

-Калкулатор KENKO KK-82MS

Шифра: 1880 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Калкулатор KENKO KK-82MS”

Сеуште нема коментар за овој производ