Калкулатор KENKO KK-800A


-8 знаци на дисплеј

-звучна тастатура

-стандардни функции

-Калкулатор KENKO KK-800A

Шифра: 1789 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Калкулатор KENKO KK-800A”

Сеуште нема коментар за овој производ