Калкулатор KENKO KK-1119


-12 знаци на дисплеј

-автоматско исклучување

-стандардни функции

-Калкулатор KENKO KK-1119

Шифра: 1932 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Калкулатор KENKO KK-1119”

Сеуште нема коментар за овој производ