,

Калкулатор DELI E39265


-16 знаци на екран

-акрилен екран

-проверка во 12 чекори

Калкулатор DELI E39265

Шифра: 2756 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Калкулатор DELI E39265”

Сеуште нема коментар за овој производ