,

Калкулатор DELI E1120


-8 знаци на дисплеј

метално куќиште со футрола

-стандардни функции

-Калкулатор DELI E1120

Шифра: 1959 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Калкулатор DELI E1120”

Сеуште нема коментар за овој производ