,

Калкулатор DELI 39259


-16 знаци на дисплеј

-батериско и соларно напојување

-MEMORY и GT функции

-Калкулатор DELI 39259

Шифра: 1433 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Калкулатор DELI 39259”

Сеуште нема коментар за овој производ