,

Калкулатор DELI 39217


-8 знаци на екран

-пластично куќиште со капак во боја

-стандардни функции

-Калкулатор DELI 39217

Шифра: 3029 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Калкулатор DELI 39217”

Сеуште нема коментар за овој производ