,

Калкулатор DELI 1711


-10 знаци на дисплеј

-56 математички функции

-статистички пресметки и логаритамски функции

-Калкулатор DELI 1711

Шифра: 1958 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Калкулатор DELI 1711”

Сеуште нема коментар за овој производ