,

Калкулатор DELI 1710


-10+2 знаци на дисплеј

-240 математички функции, тригонометриски функции

-статистички пресметки, трансформација на координати

-Калкулатор DELI 1710

Шифра: 0912 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Калкулатор DELI 1710”

Сеуште нема коментар за овој производ