,

Калкулатор DELI 1709


-10+2 знаци на дисплеј

-240 математички функции, трансформација на координати

-статистички пресметки и аритметички функции

-Калкулатор DELI 1709

Шифра: 0745 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Калкулатор DELI 1709”

Сеуште нема коментар за овој производ