,

Калкулатор DELI 1519А


-12 знаци на дисплеј

-акрилен дисплеј

-стандардни функции

-Калкулатор DELI 1519А

Шифра: 0176 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Калкулатор DELI 1519А”

Сеуште нема коментар за овој производ