,

Калкулатор DELI 1222


-12 знаци на дисплеј

-метално куќиште

-MU RATE  и GT функции

-Калкулатор DELI 1222

Шифра: 0830 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Калкулатор DELI 1222”

Сеуште нема коментар за овој производ