,

Калкулатор DELI 1217


-12 знаци на дисплеј

-метално куќиште

-MU RATE и GT функции

-Калкулатор DELI 1217

Шифра: 2053 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Калкулатор DELI 1217”

Сеуште нема коментар за овој производ