,

Калкулатор DELI Е39229


-14 знаци на дисплеј

-метално куќиште

-MU RATE и GT функции

-Калкулатор DELI Е39229

Шифра: 1010 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Калкулатор DELI Е39229”

Сеуште нема коментар за овој производ