,

Калкулатор DELI Е1671


-14 знаци на екран

-двојна мемориска функција

-MU RATE и GT функции

-Калкулатор DELI Е1671

Шифра: 2837 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Калкулатор DELI Е1671”

Сеуште нема коментар за овој производ