,

Калкулатор DELI Е1630


-12 знаци на дисплеј

-120 чекори на проверка

-CHECK и CORRECT функции

-Калкулатор DELI Е1630

Шифра: 0231 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Калкулатор DELI Е1630”

Сеуште нема коментар за овој производ