,

Калкулатор DELI Е1629


-12 знаци на дисплеј

-CHECK, CORRECT и AUTO REPLY функции

останати стандардни функции

-Калкулатор DELI Е1629

Шифра: 0275 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Калкулатор DELI Е1629”

Сеуште нема коментар за овој производ