,

Калкулатор DELI Е1520А


-12 знаци на дисплеј

-метално куќиште

-MU RATE и GT функции

-Калкулатор DELI Е1520А

Шифра: 0219 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Калкулатор DELI Е1520А”

Сеуште нема коментар за овој производ