Калкулатор CITIZEN CX-32


-12 знаци на дисплеј

-брзина на пишување 1,9 реда во секунда

-ролна 57 mm

-Калкулатор CITIZEN CX-32

Шифра: 1307 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Калкулатор CITIZEN CX-32”

Сеуште нема коментар за овој производ