Калкулатор CITIZEN CX-123


-12 знаци на дисплеј

-подесување на децимални места, двојна меморија

-ролна 57 mm

-Калкулатор CITIZEN CX-123

Шифра: 1536 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Калкулатор CITIZEN CX-123”

Сеуште нема коментар за овој производ