Калкулатор CITIZEN CX-121


-12 знаци на дисплеј

-брзина на пишување 1 ред во секунда

-ролна 57 mm

-Калкулатор CITIZEN CX-121

Шифра: 1120 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Калкулатор CITIZEN CX-121”

Сеуште нема коментар за овој производ