Калкулатор CITIZEN 520DPA


-12 знаци на дисплеј

-брзина на пишување 1,9 реда во секунда

-ролна 57 mm

-Калкулатор CITIZEN 520DPA

Шифра: 1537 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Калкулатор CITIZEN 520DPA”

Сеуште нема коментар за овој производ