,

Зимска јакна HILL


-зимска јакна за мажи и жени

-изработена од цврст шушкав материјал -полиестер

-со висока крагња и капа

-патент по целата должина заштитеен со преклоп

-прилагодливи ракави

-водоотпорна и штити од ветар

-еден внатрешен џеб

-Зимска јакна HILL

Шифра: 1328 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Зимска јакна HILL”

Сеуште нема коментар за овој производ