,

Запалка U59


-пластична

-механизам на притискање

-повеќе бои

-Запалка U59

Шифра: 1960 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Запалка U59”

Сеуште нема коментар за овој производ