,

Запалка JUNGLE


-метална запалка со камче

-во украсна кутија

-со стандарден пламен

-механизам со притискање

-Запалка JUNGLE

Шифра: 0867 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Запалка JUNGLE”

Сеуште нема коментар за овој производ