,

Запалка INTIMA


-елегантна метална запалка за дами во платнена футрола

-механизам на лизгач

-Запалка INTIMA

Шифра: 3411 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Запалка INTIMA”

Сеуште нема коментар за овој производ