,

Запалка CARMEN


-метална запалка за дами

-со механизам на лизгање

-тенок елегантен дизајн

-Запалка CARMEN

Шифра: 1322 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Запалка CARMEN”

Сеуште нема коментар за овој производ