,

Запалка ARMY 100


-метална запалка во кутија

-пламен кој не се гасне на ветар

-со камче

-Запалка ARMY 100

Шифра: 2516 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Запалка ARMY 100”

Сеуште нема коментар за овој производ