, ,

Држач за селотејп DELI 816


-изработен од пластика

-со нож за сечење

-за селотејп 15mm x 33mm и 15mm x 66mm

-Држач за селотејп DELI 816

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Држач за селотејп DELI 816”

Сеуште нема коментар за овој производ