, ,

Држач за селотејп DELI 811


– пластично куќиште со димензии 120х60х50 mm
вграден нож за сечење
наменет за држење на мал селотејп

– пластично куќиште со димензии 120х60х50 mm
вграден нож за сечење
наменет за држење на мал селотејп

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Држач за селотејп DELI 811”

Сеуште нема коментар за овој производ