, ,

Држач за селотејп DELI 808


-изработен од пластика

-со нож за сечење

-за мал селотејп

-Држач за селотејп DELI 808

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Држач за селотејп DELI 808”

Сеуште нема коментар за овој производ