, ,

Држач за селотејп DELI 804 рачен


-држач за голем селотејп

-нож за сечење

-со рачка

-Држач за селотејп DELI 804 рачен

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Држач за селотејп DELI 804 рачен”

Сеуште нема коментар за овој производ