, ,

Држач за селотејп DELI 801 рачен


-рачен држач за голем селотејп

-изработен од пластика во боја

-нож за сечење

-Држач за селотејп DELI 801 рачен

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Држач за селотејп DELI 801 рачен”

Сеуште нема коментар за овој производ