– метална

– рачна, принцип на клешта

– одговара за голема и мала муниција

Шифра: 0222 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Дехевталица DELTA 128”

Сеуште нема коментар за овој производ