– комбинација од пластика и метал

– рачна, принцип на штипка

– одговара за муниција 24/6, 26/6

Шифра: 0256 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Дехевталица 3A 1064”

Сеуште нема коментар за овој производ