,

Гребалка за мраз NORWAY 3 во 1


-пластична гребалка

-3 различни ножа за гребење

-идеална за замрзнати стакла

-Гребалка за мраз NORWAY 3 во 1

Шифра: 0340 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Гребалка за мраз NORWAY 3 во 1”

Сеуште нема коментар за овој производ