,

Гребалка за мраз ICELAND


-пластична гребалка за мраз и снег

-со ракавица

-водоотпорна

-достапна во повеќе бои

-Гребалка за мраз ICELAND

Шифра: 2119 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Гребалка за мраз ICELAND”

Сеуште нема коментар за овој производ