,

Гребалка за мраз BREAKER


-пластична гребалка

-тврда пластика

-идеална за замрзнати стакла

-Гребалка за мраз BREAKER

Шифра: 0342 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Гребалка за мраз BREAKER”

Сеуште нема коментар за овој производ