,

Вреќичка С4 формат ВТ стрип ДПГ (229×324мм)


-грамажа 100г/м2

-количина 250 парчиња

-кутии на палета 45 парчиња

-голем бел

-со десен прозор

-Вреќичка С4 формат ВТ стрип ДПГ (229×324мм)

Шифра: 1432 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Вреќичка С4 формат ВТ стрип ДПГ (229×324мм)”

Сеуште нема коментар за овој производ