Вреќа за отпадоци


-капацитет 200 литри

-плава боја

-карактеристика број 3

-Вреќа за отпадоци

Шифра: 2676 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Вреќа за отпадоци”

Сеуште нема коментар за овој производ