Вреќа за отпадоци 1/10


-димензија 69 x 120 cm

-капацитет 200 литри

-црна боја

-Вреќа за отпадоци 1/10

Шифра: 2171 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Вреќа за отпадоци 1/10”

Сеуште нема коментар за овој производ