Вреќа за отпадоци 1/10


-димензија 50 x 70 cm

-капацитет 50 литри

-црна боја

-Вреќа за отпадоци 1/10

Шифра: 0309 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Вреќа за отпадоци 1/10”

Сеуште нема коментар за овој производ