Вреќа за отпадоци 1/10


-димензија 70 x 110 cm

-капацитет 150 литри

-црна боја

-Вреќа за отпадоци 1/10

Шифра: 1801 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Вреќа за отпадоци 1/10”

Сеуште нема коментар за овој производ