,

Ветровка RESORT


-универзална ветровка за мажи и жени

-со патент и копчиња

-предни џебови со патенти

-два внатрешни џебови

-приспособливи ракави со копчиња

-приспособлива завршница кај половината

-висока крагња

-Ветровка RESORT

Шифра: 3452 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Ветровка RESORT”

Сеуште нема коментар за овој производ