, ,

Брисач за бела табла DELI 7838


-бришач наменет за бела табла

-со магнет за да стои самостојно на табла

-анатомски облик, лесен за одржување

-Брисач за бела табла DELI 7838

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Брисач за бела табла DELI 7838”

Сеуште нема коментар за овој производ