, ,

Брисач за бела табла DELI 7837


– бришач наменет за бела табла

-со магнет за да сгтои самостојно на таблата

-анатомски облик, лесен за одржување

-Брисач за бела табла DELI 7837

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Брисач за бела табла DELI 7837”

Сеуште нема коментар за овој производ