, ,

Брисач за бела табла DELI 7810


-бришач наменет за бела табла

-со магнегт за да стои самостојно на таблата

-анатонски облик, лесен за одржување

-Брисач за бела табла DELI 7810

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Брисач за бела табла DELI 7810”

Сеуште нема коментар за овој производ