,

Блузон FROOT OF THE LOOM SET IN SWEAT


-памучен блузон со долги ракави

-кружна форма на врат

-стегачи на ракавите и на основата

-достапен во повеќе бои

-Блузон FROOT OF THE LOOM SET IN SWEAT

Шифра: 3094 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Блузон FROOT OF THE LOOM SET IN SWEAT”

Сеуште нема коментар за овој производ