,

Батериска ламба MAJORKA


-алуминиумска ламба со 9 диоди

-се напојува преку 3 x AAA батерии

-Батериска ламба MAJORKA

Шифра: 3394 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Батериска ламба MAJORKA”

Сеуште нема коментар за овој производ